درباره کالا :
​- پلاستیک  بسته بندی مرغ تفاوت کمی در تولید با نایلون های عادی دارد ، نایلون مرغی به صورت هلالی دوخت می خورد که باعث جلوگیری از جمع شدن خون آبه می شود، تولید این نایلون به صورت سه لایه در زخامت های نازک با قابلیت چاپ انوع تصاویر انجام می شود .
برای  ضخامت نایلون مرغ درصورت درخواست مشتری می توان ضخامت تولید نایلون مرغ را بیشتر کرد ، اما سفارشات نایلون مرغ بیشتر در ضخامت های نازک سه لایه است 

همچنین به نایلونی که بتواند به صورت مستقیم با مواد غذایی در ارتباط باشد ، نایلون فود گری یا نایلون های بهداشتی می گویند ، بهداشتی بودن پلاستیک اهمیت بسیار بسیار بالایی برای تولید ی های مرغ دارد ، که مجتمع چاپ و بسته بندی پرشیا سلامت بودن ( فود گری ) نایلون برای بسته بندی مرغ را تضمینی ارائه می دهد .
یکی از مهم ترین موارد برای تولیدی های مرغ کیفیت چاپ بالا و طراحی مناسب چاپ روی نایلون برای بسته بندی مرغ ها است ، زیرا مشتریان با این نوع از چاپ و طراحی تولیدی شما را شناسایی می کنند از همین جهت کیفیت بالا در چاپ تاثیر مستقیم در فروش شما دارد .
مجتمع پرشیا با کادری مجرب و ماشین آلات بروز قادر به تولید و چاپ نایلون  بسته بندی مرغ با بالاترین کیفیت است ، کیفیت چاپ و کیفیت تولید به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می شود
در بیشتر موارد تولیدی های خصوصی مرغ از نایلون بسته بندی چاپ دار با طراحی های جذاب استفاده می کنند اما تولیدی های دولتی از چاپ تک رنگ ساده با رنگ آبی یا رنگ های هم پایه آبی استفاده می کنند. مجتمع پرشیا قادر به تولید انواع نایلون مرغ از تک رنگ تا 6 رنگ و چاپ تصویر را داراست .


                                                  

   

طراحی سایت : پیام گستر